Connect with us

Monitoring

Po czym poznać atrapę kamery?

Po czym poznać atrapę kamery?

Atrapa kamery jest coraz częściej wybieranym środkiem odstraszającym potencjalnych złodziei. Jest znacznie tańsza, niż prawdziwa kamera, a mimo to, że jest tylko atrapą, to jednak spełnia swoje odstraszające zadanie. Pytanie tylko brzmi, jak taką atrapę kamery poznać?

Sposób montażu

Nowocześnie wykonane atrapy kamer cechują się naprawdę profesjonalnym i w pełni zaawansowanym wyglądem. Na pierwszy rzut oka trudno jest je tak naprawdę rozpoznać od prawdziwej, nagrywającej kamery.
W czym tkwi zatem różnica? Jeśli chce się poznać atrapę kamery, zdecydowanie najlepiej zwrócić uwagę na to, jak jest ona mocowana do ściany. W przypadku atrap najczęściej mocowanie jest nieco gorszej jakości, a dodatkowo z kamery nie jest wyprowadzona odpowiednia do prawdziwej kamery ilość przewodów.

Dodatkowe funkcje

Bardzo często spotyka się takie modele prawdziwych kamer, które posiadają zamontowane czujniki ruchu. W przypadku modelu zamiennego jest to duża rzadkość. Atrapa kamery z czujnikiem ruchu praktycznie nie występuje, a to powoduje, że już na pierwszy rzut oka widać, że gdy tylko kamera nie posiada modułu czujnika ruchu, z całą pewnością można powiedzieć, że ma się do czynienia z atrapą.

Interesuje Cię budowa hal pneumatycznych? Sprawdź ofertę GRIMAR!

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Popularne