Connect with us

Inteligenty dom

Nowoczesne nagłośnienie w domu – multiroom audio

Nowoczesne nagłośnienie w domu - multiroom audio

Żyjemy obecnie w czasach, w których to coraz więcej osób buduje nowoczesny i pełen technologii inteligenty dom. Dlatego też bez wątpienia warto wyposażyć go w najlepsze nagłośnienie audio, dzięki któremu oglądanie filmów, słuchanie muzyki i wykonywanie wielu innych czynności będzie jeszcze bardziej przyjemne. Multiroom audio to jedna z nowości, która zrewolucjonizowała rynek na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Multiroom audio

Dzięki funkcji multiroom możemy szybko przesyłać dźwięk pomiędzy wieloma różnymi pomieszczeniami w domu. Odbywa się to oczywiście za pomocą technologii WiFi i Bluetooth. Dzięki temu funkcjonalnemu urządzeniu odtwarzanie muzyki na wszystkich dostępnych urządzeniach może być obsługiwane na przykład ze smartfona. Jest to niesamowicie wygodne rozwiązanie i przydaje się szczególnie wtedy, kiedy sprzątamy dom i chcemy, by w każdym pomieszczeniu rozbrzmiewały ulubione piosenki w czasie, gdy my skupiamy się na wykonywanej pracy.

Sterowanie audio-video

W zestawie multiroom do odtwarzania muzyki jedną z najważniejszych rzeczy jest oczywiście jednostka centralna. Jest ona odpowiedzialna za obsłużenie wszystkich głośników, które rozmieszczone są w naszym całym domu. Podczas zakupu zestawu multiroom warto dobrać odpowiedni rozmiar i wygląd głośników, które powinny pasować do reszty otoczenia.

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Popularne