Connect with us

Porady

Prosty alarm do małego domu – mini alarmy

Prosty alarm do małego domu – mini alarmy

Chcesz zabezpieczyć swój dom przed intruzami? Nie musisz od razu decydować się na montaż skomplikowanej instalacji alarmowej. Alternatywne rozwiązanie to mini alarmy, czyli proste alarmy dedykowane przede wszystkim do małych domów oraz do mieszkań.

Za pomocą systemów alarmowych można podwyższyć poziom bezpieczeństwa nie tylko w firmie, ale także w domu. Dzisiaj na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób, by zmniejszyć w ten sposób ryzyko włamania oraz kradzieży.

Czym są mini alarmy?

W mniejszych domach oraz mieszkaniach nie zawsze opłaca się instalowanie standardowego systemu alarmowego. Właśnie dlatego w takich przestrzeniach najczęściej stosuje się mini alarmy, czyli małe i łatwe w obsłudze urządzenia alarmowe, które nie wymagają skomplikowanego montażu.

Taki mini alarm ma postać pojedynczego urządzenia, które wyposażone jest w czujnik ruchu oraz w syrenę, która aktywuje się wtedy, gdy osoba znajdzie się w obszarze działania uzbrojonego czujnika.

Co ważne, taki prosty alarm do domu nie wymaga prowadzenia żadnych instalacji – działa na baterie, dlatego też można umieścić go w praktycznie dowolnym miejscu. Łatwą obsługę zapewniają dedykowane piloty bezprzewodowe.

Najważniejsze zalety mini alarmów:

  • wykrywają ruch w swoim zasięgu
  • sygnalizują o wejściu osoby na dany teren
  • nie wymagają skomplikowanego montażu oraz konfiguracji
  • mogą być ustawione na powierzchni lub przymocowane do ściany
  • mają bardzo atrakcyjne ceny

Wobec tego taki prosty alarm do domu to bardzo dobry wybór dla tych osób, którym zależy na podwyższeniu poziomu bezpieczeństwa, ale jednocześnie nie chcą decydować się na spory koszt instalacji standardowej instalacji alarmowej. Sprawdzą się także w wynajmowanych mieszkaniach, małych biurach oraz w innych przestrzeniach, gdzie ważne jest uzyskanie lepszego poziomu ochrony.

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Popularne